Map of South and Central America plus USA - WebSnacks.nl - Traveling the world

15. March 2009 | Brasil

Paraty

.. op maar twee en een half uurtje rijden met de openbare bus ligt Paraty, een klein plaatsje aan de kust met een aantal prachtige stranden. Ja, alweer strand. Alsof Ilha Grande niet genoeg was. Samen met Anita uit Zwisterland, Noam en Tal uit Isreal + nog wat andere mensen vanuit het paradijs Ilha Grande richting Paraty gereisd. En omdat we backpackers zijn en dus geld willen besparen hebben we de locale bus genomen.. en als die vol is, betekend dat gewoon dat de bus nog voller gepropt kan worden. (foto - de laatste)

Na een typisch Brasilianse busrit kwamen we aan in Paraty en werden meteen aangesproken door mensen van het Misti Chil hostel. Aan het strand, nieuw, en goedkoop. Op de eerste dag vrij weinig gedaan behalve koken, eten, en Caipirinha´s drinken :) We zijn nog wel de stad in geweest, maar echt veel feest was er niet. Dus dan maar Caipirinha´s drinken op straat. Heerlijk drankje trouwens!

Op Ilha Grande hebben ze Praia Lopez Mendes, hier in Paraty hebben ze Trinidade. Prachtig strand en als je even iets verder loopt dan waar alle standaard toeristen gaan zitten heb je weer een strand voor je alleen. Heerlijk!! ´s Avonds hebben we lekker gegeten, Noam en Tal hebben voor ons een typisch Israelisch gerecht gemaakt - Shakshouka - , en op zo´n goeie bodem kun je iets lekkers drinken dus was het tijd om onze eigen Caipirinha´s te maken.. Na een stuk of 7 voel je het toch wel in je benen zitten maar dat weerhield ons niet op de stad onveilig te maken. Met z´n alleen het nachtleven is tot 5 uur ´s morgens..

Gelukkig regend het vandaag de hele dag, dus konden we lekker bijkomen en chillen :)

Na een aantal dagen met Anita te hebben gereisd moesten we vandaag afscheid nemen, onze wegen scheiden hier in Paraty. Morgen vertrek ik met nieuwe vrienden, Noam en Tal richting Sao Paulo, alwaar we afscheid gaan nemen en ik mijn weg naar Iguaçu Falls volg. Kan niet wachten om eindelijk het binnenland in te trekken! Heb nu echt genoeg van het strand :)

Check de foto´s

Hasta la vista!


10 comments on “Paraty”

  1. Lara says:

    Klinkt goed!
    Te gekke foto’s lieverd, enne die ‘Shakshouka’ ziet er (ahum) smakelijk uit op de foto. Ben blij dat we daarna niet hoefden te zoenen ;)
    kus vanuit beverwijk
    hvj Lara kus

  2. Graziella says:

    Hi Sebas,

    Heb nu eindelijk tijd om te reageren, ben gisteren zelf van vakantie terug gekomen.
    Wat een leuke verhalen en mooie foto’s! Droomde helemaal weg bij de fot’s van de stranden.
    Geniet er maar lekker van! En ik zit hier op kantoor met smart te wachten op je volgende verhalen en foto’s.

    Groetjes Graziella

  3. Rob says:

    He Sebas,

    Klinkt goed allemaal en ziet er op de foto’s top uit.
    Wel even wat nders dan hier de hele dag achter je computer.
    Genieten verder, he!

    Ciao, Rob

  4. Lara says:

    Lieverd, gefeliciteerd met onze 10 maanden!
    Hou van je,
    kus

  5. Sarah says:

    Heey Sebas,

    Wat ziet dat er allemaal heerlijk uit zeg! Strand, zon, gezelligheid, geweldig!

    Groetjes X van je family uit Santpoort

  6. Sanneke says:

    Wat leuk dat je websnacks weer in het leven hebt geroepen, met een hele goede reden zo te lezen. Ziet er goed uit!

    Geniet er lekker van, je mist hier niets!

    Groetjes,
    Sanneke

  7. theo says:

    strippenkaart of pesos of gewoon ouderwets zwartrijden?
    Het zal allemaal wel kunnen in dit mooie land.
    Als ik de foto zie doen ze niet onder voor de NS in de ochtendspits….

    graag nog meer mooie foto’s

    gr theo

  8. Danielle says:

    Hey Sebas,

    Had even een leeg half uurtje op mijn werk, dus heb je verhalen met veel plezier gelezen! Volgens mij heb je het echt super naar je zin! Hoop mensen al ontmoet, gaaf!

    Maar die foto van die mensen in de bus, dat valt toch best mee? Heb je wel eens rond een uur of 8 half 9 in de trein naar Amsterdam gezeten, of nog erger de metro, dat is gewoon stapelen hoor, jouw foto is er niets bij :-P Het enige verschil is dat het ov hier niet low-budget is :-)

    Maar goed, ik denk dat het wel gaat lukken, maar toch veel plezier en ik benieuwd naar je volgende avontuur! (zo lijkt het net een vervolgserie, ha!)

    Goed ga me nog even 10 minuten serieus “vermaken” op kantoor, en daarna de zon in met maar liefst 10 hele graden whoehoe!

    Veel liefs Daan

  9. Danielle says:

    Heb hier gister een mega verhaal geschreven, ja echt waar!! En zag dat hij er niet bij stond, dus even een test. Misschien problemen via de Mac??

    Kort samengevat verhaal van gister: Wil er ook naar toe (heb vandaag niet zo’n schrijfzin, bovendien ben ik nu thuis en niet op mijn werk hehe…)

    Liefs Daan

  10. Lara says:

    Ooooh, wat een mooie foto’s weer schat! Geweldig dat je ons zo lekker laat mee genieten van al het moois daar. Goeie reis naar het zuidelijkste puntje Ushuaia,
    kus

Leave a comment

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes